Про що просять наші дітки Миколая

Листи до Святого Миколая

Дорогий Святий Миколаю, пише до тебе Даринка. Цього року я була чемна: допомогала мамі й татові, бабусі й дідусеві. Прошу тебе принеси мені, будь ласка, кіндер, набір матових помад, маску для сну, шоколадного Миколайчика, хлопавки, новорічні наклейки.

Подарунки – це важливо і дуже приємно. Прошу, подаруй здоров’я близьким та рідним, а всім нам – мир.

Дорогий Миколаю, зроби найкращий подарунок для всіх українців – спокій, мир, добробут і щастя.

Богданова Дарина

Гурток «Етикет» 

Любий Святий Миколаю. Дуже чекаю на тебе. Насамперед, прошу подарунка для всіх українців – зроби так, щоб закінчилась війна. Подаруй і мені, про що тебе просила.

Принеси щось для моєї киці Гюнеж, бо вона не завжди чемна.

Принеси подарунок для мами, тата і усієї родини.

Бурак Аліна

Гурток «Етикет»

Моя сестричка Соломійка з нетерпінням чекає Миколая. Я часто розповідаю їй про нього.

Жила колись в далекому місті багата сім’я. у них панувала злагода та любов. У тій сім’ї підростав хлопчик на ім’я Миколай. Він був дуже добрим і чуйним. Миколай бідним діткам приносив те, що було необхідно. Але завжди робив це таємно. Усі дивувалися і дякували невідомому добродієві. Миколай виріс і продовжував робити добрі справи. А після його смерті традиція творити добро продовжувалась. Бог дозволив Миколаєві один раз на рік приносити подарунки чемним діткам. З того часу, усі слухняні діти з нетерпінням чекають на нього. У ніч на 19 грудня Миколай залишає під подушкою гостинці.

Моя сестричка Соломійка – чемна дівчинка. Знаю, що Святий Миколай обдарує і її, і мене цього року також.

Кучерява Вікторія

Гурток «Юнкор»

Дорогий Святий Миколаю. Мене звати Діана. Я була чемною протягом року, намагалась робити добрі справи. Думаю, що заслужила на подарунки. Прошу тебе принеси мені бананів, кіндер бена, шоколадного Миколайчика, фломастери та альбом, бо я дуже люблю малювати, новорічні наклейки. Моїй мамі подаруй щастя, здоров’я і все те, чого їй бажали на дні народжені (5 грудня). Усім людям подаруй здоров’я, мир і те, про що вони мріють.

Погляд Діана

Гурток «Етикет»

Святий Миколаю, пише тобі дівчинка з України. Я хочу подякувати тобі і Господу за те, що в мене є дім, любляча сім’я і все, що потрібно для щастя.

Хочу попросити щоб ти молився за мир на нашій землі. Хай не гинуть більше люди.

Святий отче Миколаю, благаю тебе, принеси подарунки кожній сирітці, зроби так, щоб всі дітки мали маму і тата. А ще я дуже хочу, щоб всі люди, знайомі чи незнайомі, були веселі та щасливі.

Святий Миколаю, якщо в тебе залишиться щось смачненьке, то принеси мені. Я дуже люблю молочний шоколад. Дякую.

Шовдра Ірина

Гурток «Юнкор»