У Тернопільській області оголошено надзвичайну ситуацію

21.03.2020

Перший випадок коронавірусу підтвердили на Тернопільщині. Захворів 57-річний житель Заліщицького району. 

Це священик, який має велику сім’ю та контактував з великою кількістю людей. Відтак самоізолюватися змусили понад півтисячі осіб, повідомили у Тернопільській облдержадміністрації.
У Тернопільській області оголошено надзвичайну ситуацію. А в Заліщицькому районі та сусідніх районах встановлюють контрольні пости, де вимірюватимуть температуру. Порушників правил карантину штрафуватимуть.
«В області зафіксовано перший лабораторно підтверджений випадок на короновірусну інфекцію COVID 19. Комісією по надзвичайних ситуаціях введено на території області режим надзвичайної ситуації. Хворого госпіталізовано в інфекційне відділення лікарні швидкої допомоги міста Тернополя. Стан хворого задовільний. Проводяться відповідні заходи, щодо контактних осіб. Велике прохання до всіх жителів області: залишаючись вдома, ви збережете здоров’я собі і вашим близьким. Це допоможе лікарям».
Обласний штаб боротьби з коронавірусом встановлює контактних осіб і вживає протиепідемічних заходів. У населених пунктах проводитимуть санітарну обробку вулиць, приміщень, транспорту.
Додамо, учора перший випадок коронавірусу підтвердили у Львівській області, а в Чернівцях виявили ще десять хворих. Відтак кількість захворілих коронавірусом в Україні сягнула 41.

Подкасти

“Майстерня Святого Миколая”

19.12.2019

Радіоекскурсія від Анастасії Кришталович

11.12.2019

Радіоекскурсія від Олександра Перегінця

10.12.2019

Новини за 9 грудня та радіоекскурсія від Тетяни Сиротюк

09.12.2019

Випуск новин за 6 грудня

06.12.2019

Опитування

Чи потрібне Вам автоматичне відтворення музичного ефіру «Свого радіо» при переході на наш сайт?

Завантаження ... Завантаження ...

Замовити пісню