У Гусятині запрацює новий сучасний гурток по моделюванню

15.08.2019

«Творча майстерня», яка запрацює у Гусятинському центрі дитячо-юнацької творчості навчатиме всіх бажаючих роботі з  3D принтером, 3D фрезерним станком та лазерним гравером. Діти з батьками матимуть змогу разом створювати власні та унікальні вироби з дерева, металу, плівки та пластику.  

А втілення такого задуму стало можливим  завдяки співпраці громадської організації «Надзбручанський край» з Програмою USAID DOBRE, ініціатором та керівником проекту «Творча майстерня» виступив голова спілки Віктор Ящук.

Як зазначають в об’єднанні «Надзбручанський край», селищна рада Гусятинської об’єднаної громади зі свого боку теж підтримала реалізацію даного проекту, погодившись виділити 15 тис гривень для облаштування приміщення «Творчої майстерні».

На даний час очікується закупівля 3D принтеру, 3D фрезерного станка, лазерного граверу та оргтехніки. Учасники громадської організації, тішаться, що створення такого гуртка, це абсолютно новий і сучасний формат роботи, до якого матимуть можливість долучатися як школярі, студенти так і дорослі люди.  Діти з батьками матимуть змогу попрацювати разом над створенням власних та унікальних виробів з дерева, металу, плівки та пластику. Також у майстерні виготовлятиметься сувенірна продукція для гостей та друзів Гусятинської громади, проводитимуться цікаві майстер-класи.

Подкасти

Випуск новин за 20 вересня

20.09.2019

Випуск новин за 19 вересня

19.09.2019

Випуск новин за 18 вересня

18.09.2019

Випуск новин за 17 вересня

17.09.2019

Випуск новин за 16 вересня

16.09.2019

Опитування

Чи потрібне Вам автоматичне відтворення музичного ефіру «Свого радіо» при переході на наш сайт?

Завантаження ... Завантаження ...

Замовити пісню