У Гусятині запрацює новий сучасний гурток по моделюванню

15.08.2019

«Творча майстерня», яка запрацює у Гусятинському центрі дитячо-юнацької творчості навчатиме всіх бажаючих роботі з  3D принтером, 3D фрезерним станком та лазерним гравером. Діти з батьками матимуть змогу разом створювати власні та унікальні вироби з дерева, металу, плівки та пластику.  

А втілення такого задуму стало можливим  завдяки співпраці громадської організації «Надзбручанський край» з Програмою USAID DOBRE, ініціатором та керівником проекту «Творча майстерня» виступив голова спілки Віктор Ящук.

Як зазначають в об’єднанні «Надзбручанський край», селищна рада Гусятинської об’єднаної громади зі свого боку теж підтримала реалізацію даного проекту, погодившись виділити 15 тис гривень для облаштування приміщення «Творчої майстерні».

На даний час очікується закупівля 3D принтеру, 3D фрезерного станка, лазерного граверу та оргтехніки. Учасники громадської організації, тішаться, що створення такого гуртка, це абсолютно новий і сучасний формат роботи, до якого матимуть можливість долучатися як школярі, студенти так і дорослі люди.  Діти з батьками матимуть змогу попрацювати разом над створенням власних та унікальних виробів з дерева, металу, плівки та пластику. Також у майстерні виготовлятиметься сувенірна продукція для гостей та друзів Гусятинської громади, проводитимуться цікаві майстер-класи.

Подкасти

“Майстерня Святого Миколая”

19.12.2019

Радіоекскурсія від Анастасії Кришталович

11.12.2019

Радіоекскурсія від Олександра Перегінця

10.12.2019

Новини за 9 грудня та радіоекскурсія від Тетяни Сиротюк

09.12.2019

Випуск новин за 6 грудня

06.12.2019

Опитування

Чи потрібне Вам автоматичне відтворення музичного ефіру «Свого радіо» при переході на наш сайт?

Завантаження ... Завантаження ...

Замовити пісню