Ще один крок уперед

15.08.2019

Вже трішечки лишається, аби у «Гусятинському центрі культури і дозвілля», запрацювала кімната у якій жінки громади та їхня малеча зможуть набиратися сил, натхнення та позитиву.

Мова іде про реалізацію грантового проекту «Час для себе – простір для розвитку», який виконується випускницями Академії Жіночого Лідерства, що реалізується Українським жіночим фондом в рамках програми USAID DOBRE.    

Як зазначають учасниці жіночого підрозділу громадської організації «Надзбручанський край» – наразі вже на завершальний етап вийшов ремонт кімнати, крім того закуплено все необхідне для її облаштування: ковролінове покриття, жалюзі, меблі, екран та проектор.

«Кімната буде абсолютно затишною і для проведення навчальних семінарів, тренінгів, і для спільних переглядів кінофільмів, як у жіночому колі, так і товаристві своєї малечі.  А ще тут можна буде цікаво і змістовно проводити час за творчими майстер класами. Загалом це місце буде покликане наповнювати жінок громади внутрішнім спокоєм, затишком, позитивом і корисними знаннями, щодо налагодження теплих стосунків у колі родини і друзів. Ми вже ведемо перемовини із неймовірно цікавими людьми, які у майбутньому стануть тренерами на наших заняттях», – зазначають ініціаторки проекту. 

 

Матеріал надруковано в рамках проекту «Час для себе – простір для розвитку», що виконується випускницями Академії Жіночого Лідерства, яка реалізується Українським жіночим фондом в рамках програми USAID DOBRE. Гусятинська ОТГ є партнером програми USAID DOBRE, що виконується організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)за фінансової підтримки МБФ «Український жіночий фонд». Відповідальність за зміст матеріалу несе ГО «Надзбручанський край». Інформація, яку представлено в матеріалі, не завжди відображає погляди донорів. При цьому вказується символіка зазначених організацій.

Подкасти

Випуск новин за 20 вересня

20.09.2019

Випуск новин за 19 вересня

19.09.2019

Випуск новин за 18 вересня

18.09.2019

Випуск новин за 17 вересня

17.09.2019

Випуск новин за 16 вересня

16.09.2019

Опитування

Чи потрібне Вам автоматичне відтворення музичного ефіру «Свого радіо» при переході на наш сайт?

Завантаження ... Завантаження ...

Замовити пісню