Ще один крок уперед

15.08.2019

Вже трішечки лишається, аби у «Гусятинському центрі культури і дозвілля», запрацювала кімната у якій жінки громади та їхня малеча зможуть набиратися сил, натхнення та позитиву.

Мова іде про реалізацію грантового проекту «Час для себе – простір для розвитку», який виконується випускницями Академії Жіночого Лідерства, що реалізується Українським жіночим фондом в рамках програми USAID DOBRE.    

Як зазначають учасниці жіночого підрозділу громадської організації «Надзбручанський край» – наразі вже на завершальний етап вийшов ремонт кімнати, крім того закуплено все необхідне для її облаштування: ковролінове покриття, жалюзі, меблі, екран та проектор.

«Кімната буде абсолютно затишною і для проведення навчальних семінарів, тренінгів, і для спільних переглядів кінофільмів, як у жіночому колі, так і товаристві своєї малечі.  А ще тут можна буде цікаво і змістовно проводити час за творчими майстер класами. Загалом це місце буде покликане наповнювати жінок громади внутрішнім спокоєм, затишком, позитивом і корисними знаннями, щодо налагодження теплих стосунків у колі родини і друзів. Ми вже ведемо перемовини із неймовірно цікавими людьми, які у майбутньому стануть тренерами на наших заняттях», – зазначають ініціаторки проекту. 

 

Матеріал надруковано в рамках проекту «Час для себе – простір для розвитку», що виконується випускницями Академії Жіночого Лідерства, яка реалізується Українським жіночим фондом в рамках програми USAID DOBRE. Гусятинська ОТГ є партнером програми USAID DOBRE, що виконується організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)за фінансової підтримки МБФ «Український жіночий фонд». Відповідальність за зміст матеріалу несе ГО «Надзбручанський край». Інформація, яку представлено в матеріалі, не завжди відображає погляди донорів. При цьому вказується символіка зазначених організацій.

Подкасти

“Майстерня Святого Миколая”

19.12.2019

Радіоекскурсія від Анастасії Кришталович

11.12.2019

Радіоекскурсія від Олександра Перегінця

10.12.2019

Новини за 9 грудня та радіоекскурсія від Тетяни Сиротюк

09.12.2019

Випуск новин за 6 грудня

06.12.2019

Опитування

Чи потрібне Вам автоматичне відтворення музичного ефіру «Свого радіо» при переході на наш сайт?

Завантаження ... Завантаження ...

Замовити пісню