Програма DOBRE підтримає реконструкцію парку у Гусятині

16.08.2019

Фахівці проекту DOBRE позитивно оцінили попередньо пророблену громадою роботу, щодо запланованої реконструкцію гусятинського парку, тож готові підтримати починання.

За їхніми оцінками не виключено, що вже у наступному році громада святкуватиме урочисте відкриття нової відпочинково-торгової зони у містечку. 

Про це «Своєму радіо» повідомив Віталій Юрків – спеціаліст з місцевого економічного розвитку програми DOBRE.

«15 серпня, ми працювали з робочою групою з місцево-економічного розвитку Гусятинської громади. Розглядали ті проекти, які готуємо спільно із Програмою DOBRE. Серед них і  проект по створенню покращеної інфраструктури в парку для громадян і бізнесу. Приємно, що громада вже завершує процес планування і подання заявки до програми DOBRE, також було приємно дізнатися, що громада не просто чекає допомоги, а і сама працює в цьому напрямку. Тобто ми побачили, що вже зроблені серйозні кроки, щоб вже перший етап цієї реконструкції, внесок від громади, був дуже скоро завершений», – зауважив пан Віталій.

Проект реконструкції парку – це не просто оновлення відпочинкової зони, це і проект зі створення нової торгової площадки у містечку.

«Проект передбачає можливості для місцевого бізнесу реалізовувати свою продукцію в покращених умовах, зокрема, передбачається придбати комфортні стелажі чи торгові ятки. Таким чином будуть надані можливості для підприємців, які працюють в громаді,  і для тих, хто ще не підприємець, але має і може реалізувати свою продукцію під час різних фестивалів, ярмарків та інших заходів. Сподіваємося, що на наступний рік будемо вже робити відкриття парку разом з партнерами з вашої громади, з представниками місцевого бізнесу, з громадськими організаціями та всіма іншими, хто долучився і долучиться до цього проекту»,  – наголосив він.

Подкасти

“Майстерня Святого Миколая”

19.12.2019

Радіоекскурсія від Анастасії Кришталович

11.12.2019

Радіоекскурсія від Олександра Перегінця

10.12.2019

Новини за 9 грудня та радіоекскурсія від Тетяни Сиротюк

09.12.2019

Випуск новин за 6 грудня

06.12.2019

Опитування

Чи потрібне Вам автоматичне відтворення музичного ефіру «Свого радіо» при переході на наш сайт?

Завантаження ... Завантаження ...

Замовити пісню