Програма DOBRE підтримає реконструкцію парку у Гусятині

16.08.2019

Фахівці проекту DOBRE позитивно оцінили попередньо пророблену громадою роботу, щодо запланованої реконструкцію гусятинського парку, тож готові підтримати починання.

За їхніми оцінками не виключено, що вже у наступному році громада святкуватиме урочисте відкриття нової відпочинково-торгової зони у містечку. 

Про це «Своєму радіо» повідомив Віталій Юрків – спеціаліст з місцевого економічного розвитку програми DOBRE.

«15 серпня, ми працювали з робочою групою з місцево-економічного розвитку Гусятинської громади. Розглядали ті проекти, які готуємо спільно із Програмою DOBRE. Серед них і  проект по створенню покращеної інфраструктури в парку для громадян і бізнесу. Приємно, що громада вже завершує процес планування і подання заявки до програми DOBRE, також було приємно дізнатися, що громада не просто чекає допомоги, а і сама працює в цьому напрямку. Тобто ми побачили, що вже зроблені серйозні кроки, щоб вже перший етап цієї реконструкції, внесок від громади, був дуже скоро завершений», – зауважив пан Віталій.

Проект реконструкції парку – це не просто оновлення відпочинкової зони, це і проект зі створення нової торгової площадки у містечку.

«Проект передбачає можливості для місцевого бізнесу реалізовувати свою продукцію в покращених умовах, зокрема, передбачається придбати комфортні стелажі чи торгові ятки. Таким чином будуть надані можливості для підприємців, які працюють в громаді,  і для тих, хто ще не підприємець, але має і може реалізувати свою продукцію під час різних фестивалів, ярмарків та інших заходів. Сподіваємося, що на наступний рік будемо вже робити відкриття парку разом з партнерами з вашої громади, з представниками місцевого бізнесу, з громадськими організаціями та всіма іншими, хто долучився і долучиться до цього проекту»,  – наголосив він.

Подкасти

Випуск новин за 20 вересня

20.09.2019

Випуск новин за 19 вересня

19.09.2019

Випуск новин за 18 вересня

18.09.2019

Випуск новин за 17 вересня

17.09.2019

Випуск новин за 16 вересня

16.09.2019

Опитування

Чи потрібне Вам автоматичне відтворення музичного ефіру «Свого радіо» при переході на наш сайт?

Завантаження ... Завантаження ...

Замовити пісню