Нинішній парламент не встигне схвалити злиття двох Гусятинів

12.06.2019

Проект Постанови про відновлення історичної справедливості – доєднання села Гусятина, що на Хмельниччині  до смт. Гусятин у Тернопільській області нині діюча Верховна рада, скоріш за все, передасть на погодження депутатам наступного скликання. 

«Ми зайшли у «Закон про вибори», а це 4,5 тис правок. «Закон про вибори» буде як мінімум 4 сесійні тижні, і можливо, розглядатиметься до самих виборів. Тож не факт, що цю Постанову буде розглянуто до виборів», – пояснив Микола Люшняк, під час робочої зустрічі у Гусятині.

Нагадаємо, за ініціативою народного депутата від БПП Миколи Люшняка та інших народних депутатів України у Верховній Раді було зареєстровано Постанову «Про зміну і встановлення меж селища Гусятин Тернопільської області».

Проект Постанови був розроблений на прохання громад обох населених пунктів, які  тривалий час виступають за повернення однойменним населеним пунктам статусу єдиного селища Гусятин, без розподілу на лівобережну і правобережну частини селища і села. Окрім того, такий крок допоможе відновити історичну справедливість.

Подкасти

Випуск новин за 14 листопада

14.11.2019

Випуск новин за 7 листопада

07.11.2019

Випуск новин за 6 листопада

06.11.2019

Випуск новин за 4 листопада

06.11.2019

Випуск новин за 31 жовтня

06.11.2019

Опитування

Чи потрібне Вам автоматичне відтворення музичного ефіру «Свого радіо» при переході на наш сайт?

Завантаження ... Завантаження ...

Замовити пісню