Гусятинські жінки виграли новий для громади грант

11.07.2019

Днями випускниці 9-ї «Академії жіночого лідерства» нашої громади отримали позитивну відповідь на поданий грантовий проект «Час для себе –простір для розвитку».   

Втілення у життя цього проекту дозволить донести до всіх мешканців, що гендерна рівність, підвищення цінності ролі жінки у суспільстві, самореалізація та захист прав – вимоги, врахування яких роблять суспільство на крок більш європейським, сучасним, свідомим, а значить і трішечки щасливішим.

Як зазначає керівниця проекту Надія Митко, низка навчальних поїздок до Тернополя та Києва на семінари «Академії жіночого лідерства» дала свій надзвичайно позитивний і приємний результат.

«В нас повірили, і підтримали, а це означає, що наша команда змогла для себе досить глибоко розібратися і зрозуміти у чому проблема жіноцтва нашого суспільства загалом і громади зокрема, і яким чином цю ситуацію можна змінювати. Наш проект орієнтований на жінку-маму: на маму, яка змушена багато віддаватися, роботі, родині при цьому нерідко, ігноруючи себе, як особистість і як людину. Ми хочемо аби заплановані нами заходи у рамках проекту дозволили розірвати замкнене коло стереотипів, дозволили жінкам подивитися на себе по-новому і, що для нас буде додатково безцінним здобутком – це виявлення соціально активних, позитивних, життєлюбних жінок, готових долучитися до розпочатої нами справи, підтримати її і додати від себе свого бачення, свого досвіду», – наголосила пані Надія.

На даний час розпочато ремонт окремого приміщення у Центрі культури і дозвілля, де відбуватимуться заходи, прописані у плані проекту «Час для себе –простір для розвитку». Серед запланованих заходів: і навчання, і тренінги, і релакс, і розваги. Все, що дозволятиме підвищити жінкам свою самооцінку, покращити психологічний та емоційний стани.

Випускниці «Академії жіночого лідерства» дуже сподіваються, що у підсумку мешканкам громади прийдуться до душі заплановані заходи і у майбутньому ця кімнатка стане місцем «жіночої сили», де будуть народжуватися нові цікаві і актуальні для громади ідеї, де буде змістовно, весело і по-дружньому тепло, де можна буде влаштовувати сучасні забавки для малечі.

Нагадаємо, що кілька місяців поспіль п’ять активних представниць нашої громади: Ольга Дутка, Надія Митко, Олеся Фрицька, Наталія Воробель, Наталія Подуст відвідували семінари у рамках навчальної програми 9-ї Академії жіночого лідерства, організованої Українським жіночим фондом та Національним демократичним інститутом у рамках програми DOBRE/ USAID. У результаті чого учасниці отримали сертифікати, що засвідчують проходження даного курсу і важливим підсумковим етапом навчання було написання проекту, який і підтримав Український жіночий фонд.

Подкасти

“Майстерня Святого Миколая”

19.12.2019

Радіоекскурсія від Анастасії Кришталович

11.12.2019

Радіоекскурсія від Олександра Перегінця

10.12.2019

Новини за 9 грудня та радіоекскурсія від Тетяни Сиротюк

09.12.2019

Випуск новин за 6 грудня

06.12.2019

Опитування

Чи потрібне Вам автоматичне відтворення музичного ефіру «Свого радіо» при переході на наш сайт?

Завантаження ... Завантаження ...

Замовити пісню