Гусятинські жінки виграли новий для громади грант

11.07.2019

Днями випускниці 9-ї «Академії жіночого лідерства» нашої громади отримали позитивну відповідь на поданий грантовий проект «Час для себе –простір для розвитку».   

Втілення у життя цього проекту дозволить донести до всіх мешканців, що гендерна рівність, підвищення цінності ролі жінки у суспільстві, самореалізація та захист прав – вимоги, врахування яких роблять суспільство на крок більш європейським, сучасним, свідомим, а значить і трішечки щасливішим.

Як зазначає керівниця проекту Надія Митко, низка навчальних поїздок до Тернополя та Києва на семінари «Академії жіночого лідерства» дала свій надзвичайно позитивний і приємний результат.

«В нас повірили, і підтримали, а це означає, що наша команда змогла для себе досить глибоко розібратися і зрозуміти у чому проблема жіноцтва нашого суспільства загалом і громади зокрема, і яким чином цю ситуацію можна змінювати. Наш проект орієнтований на жінку-маму: на маму, яка змушена багато віддаватися, роботі, родині при цьому нерідко, ігноруючи себе, як особистість і як людину. Ми хочемо аби заплановані нами заходи у рамках проекту дозволили розірвати замкнене коло стереотипів, дозволили жінкам подивитися на себе по-новому і, що для нас буде додатково безцінним здобутком – це виявлення соціально активних, позитивних, життєлюбних жінок, готових долучитися до розпочатої нами справи, підтримати її і додати від себе свого бачення, свого досвіду», – наголосила пані Надія.

На даний час розпочато ремонт окремого приміщення у Центрі культури і дозвілля, де відбуватимуться заходи, прописані у плані проекту «Час для себе –простір для розвитку». Серед запланованих заходів: і навчання, і тренінги, і релакс, і розваги. Все, що дозволятиме підвищити жінкам свою самооцінку, покращити психологічний та емоційний стани.

Випускниці «Академії жіночого лідерства» дуже сподіваються, що у підсумку мешканкам громади прийдуться до душі заплановані заходи і у майбутньому ця кімнатка стане місцем «жіночої сили», де будуть народжуватися нові цікаві і актуальні для громади ідеї, де буде змістовно, весело і по-дружньому тепло, де можна буде влаштовувати сучасні забавки для малечі.

Нагадаємо, що кілька місяців поспіль п’ять активних представниць нашої громади: Ольга Дутка, Надія Митко, Олеся Фрицька, Наталія Воробель, Наталія Подуст відвідували семінари у рамках навчальної програми 9-ї Академії жіночого лідерства, організованої Українським жіночим фондом та Національним демократичним інститутом у рамках програми DOBRE/ USAID. У результаті чого учасниці отримали сертифікати, що засвідчують проходження даного курсу і важливим підсумковим етапом навчання було написання проекту, який і підтримав Український жіночий фонд.

Подкасти

Випуск новин за 20 вересня

20.09.2019

Випуск новин за 19 вересня

19.09.2019

Випуск новин за 18 вересня

18.09.2019

Випуск новин за 17 вересня

17.09.2019

Випуск новин за 16 вересня

16.09.2019

Опитування

Чи потрібне Вам автоматичне відтворення музичного ефіру «Свого радіо» при переході на наш сайт?

Завантаження ... Завантаження ...

Замовити пісню