Гусятинські студенти проходять практику за кордоном

08.10.2019

Студенти Гусятинського коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя навчаються стандартам та вимогам сучасного виробництва на високотехнологічному підприємстві по виробництву та розливу мінеральних вод у Польщі.  

Зокрема, як повідомляється Facebook сторінці навчального закладу, з травня по серпень поточного року, студенти коледжу: Ткач Максим, Музика Іван, Віталій Максимович в складі групи студентів, основу яких становили студенти Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя (20 студентів), проходили технологічну практику у мальовничому польському містечку Устронь, з навчальними закладами якого коледж співпрацює багато років.

«Ще не встигли ці студенти поділитись своїми враженнями від проходження практики на сучасному високотехнологічному підприємстві по виробництву та розливу мінеральних вод, як наступні студенти коледжу: Табул Володимир, Сута Тарас, Кучерявий Євген продовжили багаторічну традицію проходження практик за кордоном і з серпня по даний час перебувають на тому ж підприємстві. Проживають у комфортному гуртожитку при виробництві», – додають у навчальному закладі.
За словами студентів, під час проходження практики, у вільний від роботи час багато подорожували, особливо запам’ятались поїздки у складі групи у м. Вроцлав, де пізнали багато незвіданого, відвідали музеї, історичні місця цього старовинного міста.

Подкасти

“Майстерня Святого Миколая”

19.12.2019

Радіоекскурсія від Анастасії Кришталович

11.12.2019

Радіоекскурсія від Олександра Перегінця

10.12.2019

Новини за 9 грудня та радіоекскурсія від Тетяни Сиротюк

09.12.2019

Випуск новин за 6 грудня

06.12.2019

Опитування

Чи потрібне Вам автоматичне відтворення музичного ефіру «Свого радіо» при переході на наш сайт?

Завантаження ... Завантаження ...

Замовити пісню