Гусятинська компресорна станція у п’ятірці модернізованих і стратегічних для України

15.08.2019

«Укртрансгаз» завершив модернізацію п’яти компресорних станцій (КС) для роботи в реверсному режимі в рамках підготовки до опалювального сезону 2019/2020, і запевнив, що газотранспортна система України готова працювати навіть у випадку повної зупинки транзиту.   

Про це з посиланням на прес-службу компанії, інформує ГолосUA.

Як йдеться у повідомленні, це дає можливість, у разі часткової або повної зупинки транзиту, забезпечувати безперебійне газопостачання східних і південних регіонів України з європейських країн і з підземних газосховищ на заході України.

Зокрема, на компресорних станціях «Хуст», «Богородчани», «Гусятин», «Бар», «Олександрівка» побудовані нові обв’язки, за рахунок яких вдалося розширити можливості ГТС для оперативного перерозподілу газових потоків і оптимізувати технологічні витрати блакитного палива при роботі станцій в реверсному режимі.

«У січні 2009 року через провокаційних дій “Газпрому” українська ГТС вже була змушена працювати в умовах відсутності транзиту. На той момент штатних можливостей перемикання на реверсивний режим не було і для проходження газової кризи була реалізована тимчасова схема газопостачання “захід-схід”» , – нагадали в «Укртрансгазі».

Станом на сьогодні «Укртрансгаз» ввів всі необхідні технічні та регламентні рішення для створення надійної реверсної схеми, вона готова до функціонування в штатному режимі і може бути активована одразу при необхідності, додали в прес-службі.

Подкасти

Випуск новин за 20 вересня

20.09.2019

Випуск новин за 19 вересня

19.09.2019

Випуск новин за 18 вересня

18.09.2019

Випуск новин за 17 вересня

17.09.2019

Випуск новин за 16 вересня

16.09.2019

Опитування

Чи потрібне Вам автоматичне відтворення музичного ефіру «Свого радіо» при переході на наш сайт?

Завантаження ... Завантаження ...

Замовити пісню