Гусятинська компресорна станція у п’ятірці модернізованих і стратегічних для України

15.08.2019

«Укртрансгаз» завершив модернізацію п’яти компресорних станцій (КС) для роботи в реверсному режимі в рамках підготовки до опалювального сезону 2019/2020, і запевнив, що газотранспортна система України готова працювати навіть у випадку повної зупинки транзиту.   

Про це з посиланням на прес-службу компанії, інформує ГолосUA.

Як йдеться у повідомленні, це дає можливість, у разі часткової або повної зупинки транзиту, забезпечувати безперебійне газопостачання східних і південних регіонів України з європейських країн і з підземних газосховищ на заході України.

Зокрема, на компресорних станціях «Хуст», «Богородчани», «Гусятин», «Бар», «Олександрівка» побудовані нові обв’язки, за рахунок яких вдалося розширити можливості ГТС для оперативного перерозподілу газових потоків і оптимізувати технологічні витрати блакитного палива при роботі станцій в реверсному режимі.

«У січні 2009 року через провокаційних дій “Газпрому” українська ГТС вже була змушена працювати в умовах відсутності транзиту. На той момент штатних можливостей перемикання на реверсивний режим не було і для проходження газової кризи була реалізована тимчасова схема газопостачання “захід-схід”» , – нагадали в «Укртрансгазі».

Станом на сьогодні «Укртрансгаз» ввів всі необхідні технічні та регламентні рішення для створення надійної реверсної схеми, вона готова до функціонування в штатному режимі і може бути активована одразу при необхідності, додали в прес-службі.

Подкасти

“Майстерня Святого Миколая”

19.12.2019

Радіоекскурсія від Анастасії Кришталович

11.12.2019

Радіоекскурсія від Олександра Перегінця

10.12.2019

Новини за 9 грудня та радіоекскурсія від Тетяни Сиротюк

09.12.2019

Випуск новин за 6 грудня

06.12.2019

Опитування

Чи потрібне Вам автоматичне відтворення музичного ефіру «Свого радіо» при переході на наш сайт?

Завантаження ... Завантаження ...

Замовити пісню