У Гусятині обирають місце для можливої обсервації осіб із підозрою на коронавірус

23.03.2020

Місце для обсервації осіб із підозрою на коронавірус та виділення коштів медичним установам ОТГ для забезпечення проведення повноцінних профілактичних заходів по запобіганню виникнення та поширення вірусу на території краю, стали темою обговорення під час наради голови  Гусятинської райдержадміністрації Надії Галябарди з керівниками ОТГ.   

“Голова  райдержадміністрації Надія Галябарда зустрілася сьогодні із головами об`єднаних територіальних громад. Темою розмови стало питання вжиття профілактичних заходів щодо профілактики та запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом (COVID-19).

Окрім цього, наголошувалось на  визначенні приміщень для можливої обсервації та лікування контактних осіб з ознаками та без ознак хвороби, де буде можливим (у випадку необхідності) спостереження за ними впродовж 14 днів інкубаційного періоду.

Також розглянуто питання щодо потреби у виділенні коштів по забезпеченню матеріально-технічної бази медичних установ ОТГ для проведення повноцінних профілактичних заходів по запобіганню виникненню вірусу на їхніх територіях”, – повідомляють у райдержадміністрації.

В ході проведення наради надано відповідні завдання та доручення щодо передбачення  необхідних коштів для забезпечення засобами індивідуального захисту та проведення профілактичних заходів.

Крім того, у райдержадміністрації подякували місцевим підприємцям за небайдужість і надану допомогу.

Зокрема, Тарасу Буячку (меблева фабрика “Елегант”) за замовлення 100 спец. захисних костюмів для медиків КНП “Гусятинська Комунальна Районна Лікарня” Гусятинської районної ради та Василю Шматі (меблева фабрика “Шик-Галичина”) за те, що на потужностях підприємства, 21 березня розпочато пошиття спецодягу з цупкого флазеліну для медпрацівників та сімейних лікарів Гусятина. Перших шість захисних костюмів вже передано лікарям Швидкої допомоги.

Подкасти

“Майстерня Святого Миколая”

19.12.2019

Радіоекскурсія від Анастасії Кришталович

11.12.2019

Радіоекскурсія від Олександра Перегінця

10.12.2019

Новини за 9 грудня та радіоекскурсія від Тетяни Сиротюк

09.12.2019

Випуск новин за 6 грудня

06.12.2019

Опитування

Чи потрібне Вам автоматичне відтворення музичного ефіру «Свого радіо» при переході на наш сайт?

Завантаження ... Завантаження ...

Замовити пісню