Гусятинцям пояснили, що входило у повноваження Координаційного центру

24.03.2020

У Гусятинській селищній раді наголосили, що питаннями забезпечення епідемічного благополуччя на території краю займається спеціально створений Оперативний штаб, а не Координаційний центр. 

У мережі Інтернет поширюється інформація про роботу Координаційну центру (далі – Центр). Дійсно Центр був створений рішенням виконавчого комітету Гусятинської селищної ради від 01 липня 2014 року №56 у складі 13 (тринадцять) чоловік. Координаційному центу було доручено займатися пошуком вільного житла для біженців зі Сходу, надання їм матеріальної допомоги; збором коштів, необхідних для бійців АТО та батальйону «Тернопіль»; збором продуктів харчування, одягом, лікарських препаратів тощо для відправки в зону бойових дій. Будь – яких інших повноважень, завдань чи функцій, у тому числі щодо координації дій, спрямованих на боротьбу з поширенням епідемії, даному Центру не надавалось.

 Відповідно до законів України ,,Про місцеве самоврядування в Україніˮ, „Про захист населення від інфекційних хвороб”, постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами), протоколів місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Гусятинській селищній раді від 12 березня 2020 року №1, від 17 березня 2020 року №2, враховуючи ускладнення епідемічної ситуації щодо коронавірусної інфекції у світі (2019-nCoV) та з метою координації спільної роботи в напрямку забезпечення епідемічного благополуччя на території Гусятинської селищної ради розпорядженням Гусятинського селищного голови від 17.03.2020 року №19-од утворено оперативний штаб з організації профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції на території Гусятинської селищної ради.

Всіх жителів Гусятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади просимо з розумінням віднестися до карантинних заходів. Перебувати більше вдома, виконувати інструкції, дотримуватися гігієни і зберігати спокій. Не вестися на фейки та провокації, черпати інформацію тільки з офіційних джерел.

 

             З повагою, в.о.Гусятинського селищного голови Леся Чайка

 

Подкасти

“Майстерня Святого Миколая”

19.12.2019

Радіоекскурсія від Анастасії Кришталович

11.12.2019

Радіоекскурсія від Олександра Перегінця

10.12.2019

Новини за 9 грудня та радіоекскурсія від Тетяни Сиротюк

09.12.2019

Випуск новин за 6 грудня

06.12.2019

Опитування

Чи потрібне Вам автоматичне відтворення музичного ефіру «Свого радіо» при переході на наш сайт?

Завантаження ... Завантаження ...

Замовити пісню