Гусятинці вчилися «вибудовувати» кола любові

05.09.2019

Вчора у приміщенні Гусятинського центру і культури, як і планувалося, відбувся семінар, організований випускницями Академії Жіночого Лідерства, на запрошення яких відгукнулася відома в Україні психологиня, психотерапевт та жіноча тренерка Світолада Бабіч.  

А темою зустрічі у рамках проекту «Час для себе – простір для розвитку» стало налагодження органічних взаємовідносин у родинах, під символічною назвою «Кола любові».

Як виявилося під час семінару, головний секрет сімейного щастя – це налагодження вірного ставлення перш за все до себе. Адже неможливо ділитися тим, чого не маєш. Тому головне завдання кожного з нас навчитися наповнювати себе любов’ю, а згодом її віддавати. Лише люди, наповнені цим почуттям до своєї особистості, здатні віддати любов та повагу іншим.

Під час зустрічі для присутніх Світолада провела практичне заняття, яке наочно продемонструвало, що сім’я, це не кілька окремих «Я», а єдиний організм, і якщо порушувати закони його життєдіяльності, страждатимуть  всі сторони: і подружжя, і діти, і батьки, і навіть друзі та коллеги по роботі.

Учасники семінару були щиро здивовані внутрішніми процесами переосмислення ролі дружини, чоловіка та дітей у сім’ї. Для багатьох було несподіваним віднайти помилкові установки і у своїх родинах, а це означає побачити слабке місце у своїх відносинах, і, що найважливіше знати тепер, як і у який спосів провести «роботу над помилками».

«Проект “Час для себе – простір для розвитку” виконується випускницями Академії Жіночого Лідерства, яка реалізується Українським жіночим фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин (NDI) в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)».

Гусятинська ОТГ є партнером програми DOBRE, яка реалізується консорціумом організацій на чолі з організацією Всесвітні Громади (Global Communities) й фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)».

«Цей матеріал надруковано в рамках проекту “Час для себе – простір для розвитку”. Проведення тренінгу стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст матеріалу є відповідальністю авторів “Час для себе – простір для розвитку”, і не відображає точку зору УЖФ, NDI, Global Communities та USAID. Відповідальність за його зміст несе ГО «Надзбручанський край». Інформація, яку представлено у матеріалі, не завжди відображає погляди донорів.

Подкасти

“Майстерня Святого Миколая”

19.12.2019

Радіоекскурсія від Анастасії Кришталович

11.12.2019

Радіоекскурсія від Олександра Перегінця

10.12.2019

Новини за 9 грудня та радіоекскурсія від Тетяни Сиротюк

09.12.2019

Випуск новин за 6 грудня

06.12.2019

Опитування

Чи потрібне Вам автоматичне відтворення музичного ефіру «Свого радіо» при переході на наш сайт?

Завантаження ... Завантаження ...

Замовити пісню