Гусятинців навчатимуть основам організації еко-туризму

11.07.2019

Що таке еко-садиба та еко-сертифікати і які переваги вони дають? Скільки треба вкласти і скільки можна заробити на відпочинку у селі? На ці та інші запитання можна буде почути відповіді під час зустрічі з одним із провідних експертів України у цій галузі.  

Про що «Своєму радіо» повідомив спеціаліст з питань туризму відділу культури і туризму Гусятинської селищної ради Тарас Василик.

«Це унікальна нагода поспілкуватися із провідним експертом галузі зеленого туризму, а саме головою правління Спілки сільського зеленого туризму в Україні Володимиром Васильєвим. Він спеціально приїздить до Гусятина з Києва, аби провести таку зустріч у рамках співпраці з програмою DOBRE. Тому, якщо гусятинці скористуються можливістю і прийдуть, неодмінно почують багато цікавої і корисної інформації стосовно законодавства, витрат та прихованих можливостей вітчизняного зеленого туризму»,- зазначив він.

Організатори щиро запрошують всіх бажаючих завітати на зустріч, яка відбудеться 16 липня з 10.00 до 13.00 в приміщенні бібліотеки Гусятинського ЦКіД.

Подкасти

“Майстерня Святого Миколая”

19.12.2019

Радіоекскурсія від Анастасії Кришталович

11.12.2019

Радіоекскурсія від Олександра Перегінця

10.12.2019

Новини за 9 грудня та радіоекскурсія від Тетяни Сиротюк

09.12.2019

Випуск новин за 6 грудня

06.12.2019

Опитування

Чи потрібне Вам автоматичне відтворення музичного ефіру «Свого радіо» при переході на наш сайт?

Завантаження ... Завантаження ...

Замовити пісню