Гусятин привітав татусів із прийдешнім святом

13.09.2019

Вчора у Гусятині, напередодні Всенародного дня батька, (який світ відзначатиме 15-го вересня), відбувся святковий захід, участь у якому прийняло багато малечі з нашої громади, а також багато татусів.    

Відкрилося дійство виступом юних читців учнів 4-го-А класу Гусятинської загальноосвітньої школи, які у супроводі своїх татусів читали зворушливі віршовані рядки, присвячені їм. Присутні на урочистостях Всечесні: отець Петро та отець Віктор, нагадали присутнім про цінність ролі батька у родині про зобов’язання дітей перед батьками, давши важливі настанови і поради.

Багато цього дня відбулося і цікавих дебютів, серед яких були виступи двох дівочих вокальних дуетів із Вільхівчика, зокрема, Анжели Войтюк з Христиною Ключевич та Сніжани Черниш з Ганною Вишняк, художній керівник завідувачка клубом села Вільхівчик Любов Дутчак.

Також зворушив присутніх на святі дебютний сольний виступ Алінки Кухар – художній керівник Олеся Лукіянець. І більше тисячі переглядів у мережі інтернету, у перші ж години після трансляції, набрав дебютний виступ сімейного дуету Вікторії та Стаса Мазурів, художній керівник Галина Дубінська.

Особливо чарівно звучали інструментальні виступи дуету гітаристів у складі Аліни Казимирів та Кіри Шмати, художній керівник Алла Цільо та сольний виступ саксафоніста Дениса Миськіва художній керівник Михайло Боднар.

Окрім виступів юних талантів, у програмі свята було і нагородження грамотами, подарунками подарунковими сертифікатами від Гусятинського краєзнавчого музею учнів 1-4 класів шкіл нашої громади за участь у конкурсі дитячого малюнку.

А фінальним акордом святкової програми стало вручення подарунків учасникам фотоконкурсу оголошеного на сторінках сайту Свого радіо. Родини, які прислали на вайбер та месенджер радіо свої фото з татусями, були нагороджені фотороздруківками своїх конкурсних фоторобіт. А також сертифікатом на безкоштовне замовлення вітань у програмі музичних подарунків Своє свято.

Більше фото у нашому фотоальбомі.

 

Подкасти

“Майстерня Святого Миколая”

19.12.2019

Радіоекскурсія від Анастасії Кришталович

11.12.2019

Радіоекскурсія від Олександра Перегінця

10.12.2019

Новини за 9 грудня та радіоекскурсія від Тетяни Сиротюк

09.12.2019

Випуск новин за 6 грудня

06.12.2019

Опитування

Чи потрібне Вам автоматичне відтворення музичного ефіру «Свого радіо» при переході на наш сайт?

Завантаження ... Завантаження ...

Замовити пісню