Гусятин готується до проведення міжобласного свята у День Соборності України

13.01.2020

Про відзначення 101-ї річниці Акта Злуки йшлося під час наради в Гусятині за участю представників Тернопільської і Хмельницької областей.    

Про це повідомили у Гусятинській районній державній адміністрації.

Тернопільщину представляли начальник відділу організаційної роботи ТОДА Світлана Беспоповцева, начальник управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей ТОДА Ігор Кульчицький, заступник начальника управління Юрій Заруцький, начальник управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства Тернопільської облдержадміністрації Олег Продан, заступник голови Гусятинської райдержадміністрації Надія Галядарда, заступник голови Гусятинської районної ради Василь Охота, в.о. Гусятинського селищного голови Леся Чайка та інші відповідальні працівники. Від Хмельниччини у нараді взяли участь Чемеровецький селищний голова Олександр Собань, заступник селищного голови Юлія Повар, та начальник відділу культури і туризму Чемеровецької селищної ради Світлана Ромах.

Мова велася про підготовку та відзначення міжобласного заходу, приуроченого 101-ій річниці Соборності України. Сторони обговорили основні моменти проведення свята, участі в ньому керівництва областей та районів, священнослужителів різних релігійних конфесій, делегацій та ін.. Орієнтовною датою проведення заходу визначено 22 січня, окреслили формат святкового дійства.

На річці Збруч відбуватиметься символічна акція єднання двох регіонів України – Заходу та Сходу.
За результатами зустрічі дано ряд доручень, які будуть відображені у протоколі наради.

Подкасти

“Майстерня Святого Миколая”

19.12.2019

Радіоекскурсія від Анастасії Кришталович

11.12.2019

Радіоекскурсія від Олександра Перегінця

10.12.2019

Новини за 9 грудня та радіоекскурсія від Тетяни Сиротюк

09.12.2019

Випуск новин за 6 грудня

06.12.2019

Опитування

Чи потрібне Вам автоматичне відтворення музичного ефіру «Свого радіо» при переході на наш сайт?

Завантаження ... Завантаження ...

Замовити пісню