Готель у Гусятині отримав відзнаку

13.09.2019

Готель «Елеганс» став першим закладом у Гусятині, який отримав сертифікат «Життя в стилі ЕКО». Крім того, представники сфери туризму Гусятинщини визначилися зі своїм алгоритмом найближчих дій для розвитку туристичної галузі у своєму краю.   

Такими стали підсумки нового візиту до Гусятина рамках співпраці із програмою «ДОБРЕ» голови правління спілки зеленого туризму в Україні Володимира Васільєва, інформують у відділі культури і туризму Гусятинської селищної ради.

«Вчора було здійснено спільний об`їзд зелених садиб та готелів, які вже працюють на ринку даних послуг, або хочуть розпочати свій сімейний бізнес. В кожній із садиб проаналізовано усі переваги та недоліки, надані рекомендації щодо подальшої роботи закладів.

 Господарі налаштовані на тісну співпрацю між собою та мають надію на підтримку зі сторони влади.  Адже мають всі необхідні чинники для успішного розвитку сільського зеленого туризму, особливо оздоровчого спрямування, наступним кроком повинно бути створення ініціативної групи із представників усієї сфери обслуговування, власників садиб, влади, керівників оздоровчих закладів, які займуться написанням інвестиційних проектів та просуванням Гусятинського туристичного продукту на вітчизняному та міжнародному ринках», – йдеться у повідомленні.

Крім того зазначається, що готель «Елеганс» став першим закладом у Гусятині, який отримав сертифікат «Життя в стилі ЕКО».

«Тобто гості готелю можуть розраховувати на проживання у номерах, де прибирання, прання та готування їжі здійснюються із використанням безпечних  засобів та мінімальною шкодою для довкілля», – пояснюють фахівці.

Подкасти

“Майстерня Святого Миколая”

19.12.2019

Радіоекскурсія від Анастасії Кришталович

11.12.2019

Радіоекскурсія від Олександра Перегінця

10.12.2019

Новини за 9 грудня та радіоекскурсія від Тетяни Сиротюк

09.12.2019

Випуск новин за 6 грудня

06.12.2019

Опитування

Чи потрібне Вам автоматичне відтворення музичного ефіру «Свого радіо» при переході на наш сайт?

Завантаження ... Завантаження ...

Замовити пісню