Лисичка Ліна

Добрий день, звати мене лисичка Ліна. Я дуже багата, бо маю велику кількість друзів. З деякими я разом відвідую лісову школу. Наш улюблений урок – зоологія та лісова література. А ще у мене є дві сестрички –Ліда та Люба. Наш тато вчитель математики у лісовій школі. Ми живемо разом з батьками в одному домі. Щовечора граємо у квач та читаємо.

Дуже швидко промайнуло літечко і настала осінь. Ми розпочали ремонтні роботи будинку – почали його утеплювати. А також підготовляємо продукти до зими. Збираємо грибочки, горіхи, шишки. Листочки використовуємо для утеплення, зараз виконуємо багато домашньої роботи, бо у лісовій школі канікули. Восени природа особлива та незвичайна. Дерева вже поскидали свої розкішні шати. Ось-ось і землю вкриє білий сніг.

Коли завершилися канікули, то ми повернулися до школи. Там я не зустріла свою подругу Мартіну. Коли завершилися уроки я подалася відвідати її. Коли зайшла у її помешкання, то зустріла сумну картину. Мартіна страшенно плакала.

– Мартіно, Мартіно, що трапилось? – Захворів мій батько, його забрали у лікарню. – як могла, так заспокоїла подружку.

Я швидко побігла додому і розповіла все батькам. Вони пообіцяли допомогти.

За тиждень тато Мартіни помер. Вона залишилася сиротою, бо маму ще рік тому вбили браконьєри. Через деякий час ми забрали її до себе і вже у наших батьків не три донечки, а чотири.

Кравець Ірина гурток “Журналістика” керівник Олеся Гаврилюк (Шмира)