Андрійко Мишковецький

💔 У Андрійка ДЦП з багатьма супутніми діагнозами…. Змішаний тетрапарез. Рухові порушення 5 рівня за класифікацією GMFCS, симптоматична епілепсія. Андрійко не може поки що самостійно сидіти, стояти, говорити… Але останній візит до лікаря показав значне покращання стану дитини. Це все, дякуючи постійним реабілітаціям, лікуванню, заняттями із спеціалістами, наскільки то дозволяють фінансові можливості 💔….
Лікарі дуже рекомендують мати вдома вертикалізатор. Завдяки йому дитина приймає правильне положення, фіксуються частини тіла так, як би це мало бути, а головне при цьому покращується дихання, бо покращується робота легенів і всіх внутрішніх органів… Тобто, не маючи цього апарату, дитина ніколи не знаходиться в положенні, яке їй не шкодить, як би мама не старалася розмістити його найкраще💔😢… Часто мама тримає Андрійка цілу ніч на руках, якщо йому дуже важко….. Тому без перебільшення можна говорити про те, що вертикалізатор є життєво важливим для Андрійка. При його наявності в сотні разів збільшуються шанси дитини на дуже хороші результати 💔

Андрійкові підходить лише один тип вертикалізатора. Він його випробував у реабілітаційному центрі і лікарі радять ЛИШЕ ЙОГО. Бо такі речі також індивідуальні.
🆘 ЦІНА ТАКОГО – 2500.00 ( ДВІ З ПОЛОВИНОЮ) ТИСЯЧІ ЄВРО💔💔💔

Ми проводимо цільову збірочку коштів саме для того, аби допомогти батькам придбати вертикалізатор.

✔️ За останніх два дні надійшло допомоги :
260.00 гривень,
100.00 євро.

✔️✔️ Підрахунок ведемо в євро, через те, що вертикалізатор будемо брати в Італії.
Отже, станом на сьогодні, четвер 23.05.19, маємо 1270.00 євро💞✔️✔️

БРАКУЄ 1230.00 (ОДНА тисяча 230) ЄВРО🆘🆘

✔️✔️ РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ :
ПриватБанк
# 5168 7573 9350 0360 (в гривнях)# Мишковецька Катерина (мама) Katja Myshkovestka.
ПриватБанк
# 5168 7573 9592 7280 ( ЄВРО) ####

☎️ Номер телефону мами:
# +38 096 444 8779 #📞

Інформація ДЛЯ ГУСЯТИНА :
В нашому Парафіяльному Храмі Парафія Покров Пресвятої Богородиці на тетраподі стоїть ящичок нашої “Групи небайдужих сердець💗“, кошти з якого зараз збираються також для Андрійка.
💗 В Гусятині також можна підійти до Oksana Sidorovska або до Марійки Прок в магазин Mariyka Prok.

Якби хтось з підприємців Гусятина виявив бажання допомогти із збіркою і поставити скриньки, прошу написати мені💗 Чим скоріше назбираємо гроші, тим скоріше дитина відчує надзвичайне полегшання……. 💔 Якщо би взялися всі гуртом і дружно, це би стало можливим навіть за лічені дні… 💔

❤️ Щиро дякуємо всім, хто відгукнувся в Україні і закордоном💗! Хай Милосердний Господь Благословляє вас і ваші родини🙏

Слідкувати за збором на допомогу Андрійкові можна на сторінці Oksana Dmyterko Shkodzinska