Якщо вчасно не підтримати, дві дівчинки залишаться напівсиротами

В 2012 році у Надії Оліяр раптово почалися часті недомагання, кашель, постійний нежить і т.д… Ставало чим раз гірше і після всіх обстежень, коли Надя вже не могла ні ходити, ні самостійно дихати (стан був критичний і страшний для рідних), встановлено рідкісний діагноз “ІДІОПАТИЧНИЙ СКЛЕРОЗУЮЧИЙ АЛЬВЕОЛІТ”, ДН 2-3 ст, ( або нерозправлення правої легені, вона “всихається”…).  

Про це повідомляє адміністратор Групи благодійних сердець, Оксана Дмитерко. 

“В Наді дуже гарна дружна християнська сім’я. Дівчатка, 10ти і 15ти років, дуже переживають за маму, у всьому допомагають… Бабуся (свекруха Наді) надзвичайної доброти людина, все робить для Надійки… Чоловік Степан важко працює, постійно по 2-3 роботи, бо лише на лікування дружини іде приблизно 6000.00 гривень в місяць. Якщо є ускладнення, доходить і до 9 – 10000.00… 😢💔”, – йдеться у дописі групи. 

Так, як на таку хворобу в Україні хворіють лише кілька людей (за інформ. лікаря, троє), то способів її подолання є небагато:
✔️ Пересадка легені ( лише за кордоном, суми ідуть приблизно 300 – 500 тисяч доларів), гарантій, навіть найменших, ніхто не дає… Та й по грошах нереально… 💔😢
✔️ Лікування новими ліками в Україні. Ліки нові, ефективні, але знову ж питання в грошах:
ЕСБРІЄТ – прибл. 65000.00 гривень,
АБО
ОФЕВ – прибл. 25000.00 гривень.
✔️ Їх би мало іти 1 пачка на місяць, може, чуть більше…. Лікування має бути дуже довгим…
ЩОБИ РОЗПОЧАТИ ЛІКУВАННЯ, ( строго під наглядом лікаря), необхідно мати гроші, щоби закупити ліки мінімум на 3 – 4 місяці. Навіть, якщо брати ті дешевші, мінімум треба 100000 – 120000.00 (СТО – СТО ДВАДЦЯТЬ ТИСЯЧ) ГРИВЕНЬ…
Лише, почавши таке лікування, можемо тоді звертатися, щоби добитися від держави повної або часткової його оплати. На жаль, шлях має бути саме такий: спочатку гроші, потім лікування…. 💔
✔️ ЩО РОБИМО:
Ми розпочали, з Божою допомогою, збір коштів. СУМА ДО ЗБОРУ – 120000.00 (СТО ДВАДЦЯТЬ) тисяч гривень.
🆘🆘🆘 Поки що збірка іде повільно, але іде.
✔️ З часу останнього звіту, за останній тиждень, на рахунок Наді надійшло 1614.00 гривень. На сьогоднішній день маємо 11829.00 гривень.
🆘‼️ БРАКУЄ 108171.00 (СТО ВІСІМ ТИСЯЧ 171) гривень..
✔️ Восени (дати ще узгодимо) маємо намір провести в Гусятині Благодійну Ярмарку для Наді.
✔️ В групі БЛАЖЕННІ МИЛОСЕРДНІ маємо заплановано Благодійні аукціони для Наді з 2 по 14 вересня.
🆘‼️ Час тут, на жаль, проти нас… З початком зимових холодів можуть знову бути ускладнення…
Не соромтеся перераховувати навіть малі суми, бо з них і виходить та необхідна велика… 💔🆘🆘

‼️ РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ НАДІ:
☑️ Картка ПриватБанку
# 5168 7573 6450 4342 # Оліяр Надія Степанівна. ☑️‼️

💝 ЩИРО ДЯКУЄМО усім, хто вже допомагає, хто долучився недавно, чи має намір долучитися.

Як закликають у групі благодійники, Наді окрім нас з вами не допомагає ніхто… Все залежить від того, наскільки ми, покладаючись на Боже Милосердя, організуємося і будемо мати бажання рятувати маму двох чудових донечок… 💔😢 і дуже просять про максимальне поширення інформації.